Agenda


woensdag
8 april 2020
19.30
Heemse-Hardenberg
Kandelaarkerk

GAATNIETDOORImanuel Urk en Vechtdal Hardenberg olv

Harm Hoeve en Minne Veldman



donderdag
9 april 2020
19.30 of 20.00
Genemuiden
Grote Kerk

GAATNIETDOORChr. mnk. Stereo olv Harm Hoev



zaterdag
11 april 2020
19.30
Urk

Jong Gemengd Koor Immanuel olv Harm Hoeve



zondag
12 april 2020
10.00
Apeldoorn
Groet Kerk

GAATNIETDOORmedewerking Grote Kerkkoor Paasviering 



vrijdag
17 april 2020
Kampen
Buitenkerk

GAATNIETDOOR"Shalom" olv Minne Veldman



zaterdag
18 april 2020
19.30
Heemse hardenberg
Kandelaarkerk

GAATNIETDOOR Te Deum Laudamus en Laus Deo



vrijdag
24 april 2020
neb
Staphorst

GAAT NIET DOORHet grootste bevrijdingskoor van Nederland

Nadere gegevens 



maandag
27 april 2020
Rouveen
De Levensbron

GAATNIETDOOROranjeconcert.

Chr mnk. Staphorst olv Johan Bredewout



maandag
27 april 2020
19.30
Rouveen
De Levensbron

GAATNIETDOORChr. mnk. Staphorst olv Johan bredewout

Harm Hoeve orgel, jorrit Woudt piano 



zaterdag
2 mei 2020
19.30
Apeldoorn
Grote kerk

Chr mnk Stereo olv Harm Hoeve



zondag
3 mei 2020
10.00
Epe
Regenboogkerk

Medewerking Zeeklank dankdienst Hans en Herma de Ruiter 60 jaar huwelijk



dinsdag
5 mei 2020
nnb
Emmeloord

Christelijk mannenkoor Emmeloord en Flevobrass



zaterdag
9 mei 2020
19.30
Genemuiden
De Overtoom

GAATNIETDOORChristelijk Mannenkoor Staphorst en Hasslets fanfare .

Piano: Jorrit Woudt



dinsdag
12 mei 2020
16.00
Ijhorst
Pot. Kerk

Christelijk Mannenkoor Staphorst.

Harm hoeve orgel



vrijdag
15 mei 2020
Nieuwleusen
De Voorhof

"Chr. gem koor "Jubilate" olv Minne Veldman



zaterdag
16 mei 2020
20.00
Harderwijk
Grote Kerk

GAAT NIET DOOR

Concert tbv stchting Alzheimer Nederland 

Lucas Kramer 

Annemarie de Jong Sopraan

Annemarie & The Pilgrims Voices

Koninklijk Hasselts A Capella Koor Hasselt Belgie

Verschillende instrumentalisten nnb

Vleugel/Orgel : Begeleiding: Johan Bredewout

 



zaterdag
30 mei 2020

GAAT NIET DOOROverdag CD opname



dinsdag
2 juni 2020

cd opname



zaterdag
13 juni 2020
19.30
Dordrecht
Grote kerk

 

Inspire2liveChoir en Choir4Hope olv Peter Overduin

 Annelies Schep sopraan  en André de Jager orgel. 

Opbrengst voor het  Prinses Maxima Ziekenhuis, onderzoek hersentumoren bij kinderen.



zaterdag
20 juni 2020
19.30
Groningen
Oosterkek

Halleluja Urk olv Bert Moll.

Mmv Wibert Magre orgel

Arjan en Edith Post trompet

Johan Bredewout piano



maandag
22 juni 2020
nadere gegevens volgen
nadere gegevens volgen
nadere gegevens volgen

Strandheemfestival, nadere gegevens volgen



dinsdag
1 september 2020
20.00
Apeldoorn
Grote Kerk

Traditioneel Wilhelminaconcert. Met Arjan en Edith en Andre van Vliet

Thema : Bevrijding. 



zaterdag
5 september 2020

Overdag CD opname 



zaterdag
12 september 2020
20.00 0f 19.30
Kampen
Bovenkerk

Gezamenlijke koren olv Minne Velman



zaterdag
12 september 2020
nnb
Vollenhove
Kleine kerk

Zanggroep Vocaal (monumentendag) 



zaterdag
19 september 2020
19.30
Harderwijk
Grote Kerk

GAATNIETDOORGarder mannenkoor olv Sjaak van Wijngaarden 



zondag
20 september 2020
10.00
Vollenhove
Vollenhove

Medewerking Chr. Mnk.  Emmeloord 



zondag
20 september 2020
10.00
Vollenhove
Grote Kerk

Medewerking Christelijk Mannenkoor Emmeloord

Anne Kroeze orgel 



zondag
27 september 2020
10.00
Apeldoorn
Chr. Ger. Barnabaskerk

medewerking Grotekerkkoor



zaterdag
3 oktober 2020
19.30
Amersfoort
Joriskerk

Jubilate Deo olv Marco den Toom



zaterdag
10 oktober 2020
Sprang-capelle

Chr. Mnl Staphorst olv Johan bredewout. Harm Hoeve orgel

Concert t.b.v. het diaconaal maatschappelijk werk ‘De Schuilplaats’.




zondag
11 oktober 2020
19.00
St Jansklooster
Johanneskerk

Medewerking Chr. Mannenkoor "Emmeloord" 



dinsdag
13 oktober 2020

CD Opname



vrijdag
16 oktober 2020
20.00
Drachten
De Lawei

Interkerkelijk mannenkoor Drachten olv Freddy Veldkamp

 

 

   



zaterdag
17 oktober 2020
19.00
Kampen
Westerkerk

Chr .Mnk. Staphorst. 



zondag
18 oktober 2020
10.00
Apeldoorn
Grote Kerk

Medewerking Grotekerkkoor



zaterdag
24 oktober 2020
19.30
Urk
neb

Jong Gemengd Koor Immanuel olv Harm Hoeve

Jubileumconcert



zaterdag
31 oktober 2020
19.30
Oudewater
Grote kerk

Canticum Gouda en MK Ede OLV Henri Adema



zaterdag
7 november 2020
19.30
Nunspeet
Dorpskerk.

Chr. mnk. Salvatori olv Jorrit Woudt



zondag
8 november 2020
10.30
Apeldoorn
Vierhuis 's Heeren Loo

medewerking Grotekerkkoor



zaterdag
14 november 2020
19.30
Emmeloord
Nieuwe Jeruzalemkerk

korenconcert KNZB



zaterdag
21 november 2020
19.30
Bennekom
Oude hervormde Kerk dorpstaat 45

Christelijk gemengd koor Immanuel onder leiden van Adriaan Bruinink Johan Bredewout Vleugel Bert Elbergsen Orgel Yta van der Zwaag Hobo Annedien Bos Dwarsfluit Con Calore Strijkkwartet Johan de Vreugd Contrabas

De oude hervormde kerk in Bennekom Dorpsstraat 45, 6721 JJ Bennekom

Uitvoering Oratorium "Jozef" (Marco den Toom) 



zaterdag
28 november 2020
19.30 of 20.00
Vollenhove
Grote Kerk

Geamenlijk concert Villenhoofs fanfare en 

Chr. Gem. Koor de Zeeklank 



zondag
29 november 2020
10.00
Apeldoorn
Grote Kerk

Medewerking Grotekerkkoor



zaterdag
12 december 2020
19.30 of 20.00
Meppel
neb

"Glorify" olv Jaap Kramer



dinsdag
15 december 2020
Rouveen
De levensbron

Chr gem koor "Jubilate" olv Minne Veldman



woensdag
16 december 2020
19.30
Barneveld

Con Amore olv Marcel van de Ketterij

Lessons and Carols



donderdag
17 december 2020
19.30 of 20.00
Vaassen
Martinuskerk

Chr Mnk Vaassen olv Freddy Veldkamp



vrijdag
18 december 2020
20.00
Nieuwleusen
De Voorhof

Christelijk Mannenkoor Staphorst



zaterdag
19 december 2020
19.30
Rouveen
De Levensbron

Christelijk mannnenkoor Staphorst



zondag
20 december 2020
17.00
Apeldoorn
De Drie Ranken

Medewerking Grotekerkkoor. 



maandag
21 december 2020
19.30
Amersfoort
Joriskerk

Chr. Mnk. "Jeduthun" olv Arie Kortleven.

 



dinsdag
22 december 2020
19.30
Kampen
Bovenkerk

Chr mnk Ijsselmuiden Grafhorst olv Freddy Veldkamp



woensdag
23 december 2020
19.30
Nunspeet
Dorpskerk.

Chr. mannenkoor Emmeloord



donderdag
24 december 2020
22.30
Vollenhove
Grote kerk

Medewerking Chr. Mnk. Emmeloord



zaterdag
26 december 2020
10.30
Rotterdam
De Doelen

Vox Jubilans olv André van Vliet. 

 



zaterdag
30 januari 2021
20.00 of 19.30
Nijkerk
de fontein

CSMK “N-W Veluwe” Nijkerk onder leiding van Martin Mans

mmv de "Martin Mans Band" 



zondag
31 januari 2021
19.00
HASSELT
DE BAAK

CHR. GEM. KOOR DE ZEEKLANK, UITVOERING HET NIEUW JERUZALEM



zaterdag
13 maart 2021
10 tot 18.00
Elburg
Grote Kerk

Promusic meezingdag Het Nieuw Jeruzalem 



maandag
15 maart 2021
10.00
Terwolde
Hervormde kerk

Medewerking "Grotekerkkoor"  Apeldoorn



zaterdag
27 maart 2021
19.30
Zwolle
De Hoofdhof

Christelijk Gemengd Koor Zwolle.

Uitvoering cantate "Lam Gods" uit oratorium "Van Liefde Ongekend" 



zondag
28 maart 2021
19.00
Steenwijk
Groet kerk

Chr. Gemengd Koor De Zeeklank

Uitvoering 'Van Liefde Ongekend" 

Orgel Harm Hoeve



vrijdag
5 november 2021
volgt
volgt
nog niet bekend

Zuidhollandkoor olv Willem van Beek

 Psalmenconcert.

Andre van Vliet orgel 

nadere gegevens volgen 



zaterdag
11 december 2021
19.30
Wezep
Dorpskerk

Chr. Mnk. Staphorst -Kerstzangavond



maandag
13 december 2021
volgt
volgt
nog niet bekend

Zuidhollandkoor olv Willem van Beek

 Psalmenconcert.

Andre van Vliet orgel 

nadere gegevens volgen 



vrijdag
17 december 2021
nnb
nnb
nnb

Chr mnk Staphorst



zaterdag
18 december 2021
19.30
nnb
nnb

Chr Mnk Staphorst



donderdag
23 december 2021
19.30
nnb
nnb

Jubilate Deo olv Marco de Toom